Trust System
ÚVOD PRODUKTY A ZNAČKY PREDAJCOVIA PODPORA KONTAKTY VSTUP PRE PREDAJCOV  

MIO Technology
prenosné navigácie

Značka MIO je popredný svetový výrobca prenosných navigačných zariadení do motorových vozidiel, ponúka širokú škálu navigačných zariadení pre automobily, cyklistiku a v poslednom období s úspechom uviedla na trh širokú radu tzv. “čiernych skriniek” - kamier určených do automobilov pre obrazový aj GPS záznam trasy vrátane G senzora zaznamenávajúceho silu a smer prípadného nárazu vozidla. 

image05

CARNEO
elegantné smart hodinky

Vyznačujú sa vysokou kvalitou spracovania a kvalitným LCD displejom s IPS technológou.

image04

Špičková kvalita
od nemeckého výrobcu

TechniSat ponúka širokú škálu satelitnej techniky cez paraboly, konvertory až po celý rad digitálnych príjmačov s licencovanou čítačkou kariet Irdeto a certifikátom Skylink ready.

image01

Dlhá životnosť
úspora energie

Žiarovky značky Leader sú veľmi kvalitné LED žiarovky s najnovšou SMD technológiou.

image02

Smart hodinky Carneo

Smart hodinky Carneo Inteligentné hodinky Carneo Smart Watch v čierno - striebornom farebnom prevedení majú farebný dotykový displej a množstvo funkcií. Rozlíšenie displeja je 240 x 240pixelov. Po vložení SIM karty do týchto šikovných hodiniek ich môžete používať aj ako samostatný telefón. Potom stačí hodinky spárovať s Vašim telefónom a funkciu telefónovania môžete využívať aj bez vloženia SIM karty. Okrem telefonovania vám Carneo Smart watch umožní aj prijímanie SMS správ, či dokonca fotografovanie a prehrávanie fotografí.


Telefonáty z vašeho zápästia
Šikovné hodinky Carneo Smart watch prichádzajú na trh ako nielen veľmi štýlový doplnok, ale aj veľmi praktický. Stačí, aby ste do hodiniek vložili SIM kartu vášho telefónu a spárovali ich. Následne už môžete využívať hodinky na plnohodnotné telefonovanie bez vloženia SIM karty. Telefonáty nie sú jedinou funkciou, ktorou hodinky dokážu nahradiť váš smartfón. Pohodlne s handsfree slúchadlami prijímajte telefonáty bez toho, aby ste vybrali mobil z vrecka. Prijímanie a dokonca aj posielanie SMS správ rovno na zápästí nikdy nebolo jednoduchšie.

Farebný displej
Inteligentné hodinky Carneo Smart Watch disponujú plne farebným dotykovým displejom. Tento displej je kapacitný a má rozlíšenie 240 x 240 pixelov. Vďaka tomu uvidíte všetky potrebné ikonky na vašich smart hodinkách. Nielen kontrastné ikony, hodinky vám umožnia dobre vidieť a prehliadať fotografie z vášho telefónu. Chcete uskutočniť videohovor? Žiadny problém, Carneo Smart Watch majú integrovajú kameru, ktorou sa jednoducho nasnímate priamo zo zápästia. Možnosť vytvárať fotografie je teda samozrejmosťou.

Surfujte po internete
Okrem už vyššie spomenutých funkcii ako je telefonovanie či spravovanie SMS správ ponúkajú inteligentné hodinky Carneo Smart Watch aplikáciu na prehrávanie hudby a taktiež rádio. Ak radi športujete, máte možnosť využiť funkciu na meranie krokov a monitorovanie spánkového režimu. Funkcie, ktoré pravidelne používate vo svojom smartfóne, nájdete aj v týchto hodinkách - budík, kalendár, adresár, diktafón či kalkulačka. Unikátnymi tieto hodinky robí aplikácia, vďaka ktorej môžete prehliadať internet priamo na hodinkách. Majú totiž vstavaný internetový prehliadač.

Kvalitná batéria
Súčasťou smart hodiniek Smart Watch od spoločnosti Carneo je výkonná Li-ion batéria s kapacitou 380 mAh. Môžete si tak dopriať 4 hodiny telefonovania. Pri bežnom používaní vydržia hodinky na jedno nabitie asi dva dni. Nabíjajú sa pomocou pribaleného USB kábla. Hodinky taktiež podporujú pamäťovú microSD kartu do veľkosti 8 GB, aby ste mali dosť priestoru pre vašu hudbu či fotografie. Jazyky rozhrania, ktoré hodinky ovládajú sú: Slovenčina, Čeština, Angličtina, Francúzština, Španielčina, Taliančina, Nemčina, Ruština.

Smart hodinky Carneo Technické parametre
Dotyková obrazovka:Áno
Farba:čierna
Rozlíšenie LCD: 240x240
Vodeodolný:Nie
Nabíjanie z USB:Áno
Hmotnosť a rozmery
Šírka (mm):58 mm
Hĺbka:39 mm
Výška:12,5 mm
Hmotnosť (g):55 gramov
ÚVOD           PRODUKTY A ZNAČKY           PREDAJCOVIA           PODPORA           KONTAKTY OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
© 2013 - 2018 TRUST SYSTEM s.r.o. Všetky práva vyhradené. Created by SLOVAKIA WebDesign - tvorba web stránok